23. Kez Ameliyat Olan Ünlü Şarkıcı Fulden Uras, Sağlık Durumuyla İlgili “İyiyim Demeye Utanıyorum” Dedi

55 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Fulden Uras, yıllardır kanserle mücadele ediyor. Geçtiğimiz günlerde 23. ameliyatına giren ünlü isim, ameliyattan sonra sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yaptı. Sözlerinde Gazze’de yaşanan insani dramla alakalı düşünceleri de vardı. Detaylar içerikte!

Fulden Uras, 1986’da “Ah Bu Kadınlar” yapımıyla sinema sektörüne, 1991’de de assolist olarak müzik dünyasına adımını atan sanatçılardan biri.

Şarkıcı ilk albümünü 1995 yılında “Belliydi Zaten” adıyla piyasaya sürmüştü. Ama magazin dünyası onu genellikle “Erkekçe” dergisine verdiği birbirinden iddialı pozlarla tanıyor.

55 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Uras, yıllardır bağırsak ve meme kanseriyle mücadele ediyordu. Yaklaşık 13 senedir kanserle savaşan ünlü oyuncu, bu süre içerisinde 22 defa ameliyat olmuştu.

Fulden Uras geçtiğimiz hafta 23. ameliyatını oldu ve sağ memesini aldırdı. Başarılı geçen operasyondan sonra Uras, sosyal medya hesabından takipçilerine sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Instagram hikayesinde bilgi veren Uras, “Hamdolsun iyiyim ama Gazze’deki vahşeti gördükçe ‘İyiyim’ demeye utanıyorum.” mesajını paylaştı.

İsrail’in Gazze’ye yönelik hava saldırılarından sonra pek çok ünlü isim sosyal medyadan İsrail’e tepkisini gösterdi. Fulden Uras da paylaşımında “Tüm dualarımız masum insanlar için olsun” diyerek Gazze halkını unutmadı.

Kelebek hastası çocuklar için yardım kampanyası yürüten bir derneğin başkanlığını yapan biri Fulden Uras. Geçmişte bağırsak kanserine yakalanıp uzun bir tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşmuştu. Şimdi de meme kanseriyle mücadele eden oyuncuya sağlık diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir