Kocasından Hediye Alan Mika Raun’dan, Kayıplara Karışan Dilan Polat’a: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Aylık ne kadar kira ödüyorsun?’ sorusuna 75.000 Tl yanıtını veren fenomen Elisa Durulay’dan, ilk buluşmada yapılan yaygın hataları detaylı bir şekilde anlatan TikTok kullanıcısına kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- Çırağan’da gerçekleşen düğünden çıkışına 1 senedir özenle hazırlandığını belirten gelin, merdivenlerden inerken yere kapaklandı.

?

2- Kınada sahnenin ortasını meşgul edip twerk yapan gençleri kovan kadının o anları sosyal meydada viral oldu.

?

3- ‘Aylık ne kadar kira ödüyorsun?’ sorusuna 75.000 Tl yanıtını veren fenomen Elisa Durulay ağızları açık bıraktı.

?

4- Birlikte şarkı söyledikleri videolarla fenomen olan ailenin son videosu izleyenlerin içini yumuşacık yaparken minik kızın babasını kıskandığı anlar çok konuşuldu.

?

5- İmzalı forma hediyesi ile eşini acayip mutlu eden ve “Ne hediyeler aldım, aldık ama hiç böyle mutlu görmemiştim. Erkolar kapatılsın” diyerek paylaşan kullanıcı, gündeme geldi.

?

6- Elinde bir gül buketi, arkasında mavi orkidelerin olduğu videoda, “Kocamın bana aldığı mavi orkideler ve güller şaka mı ya?” diye bağıran Mika Raun’un paylaşımı çok konuşuldu.

?

7- Videoda kız isteme töreninde sözü devralan kişi, geleneksel başladığı sözlerini modern bir şekilde bitirdi.

?

8- TikTok kullanıcısının ilk buluşmada yapılan yaygın hataları detaylı bir şekilde anlattığı anlar ve tavsiyeleri çok konuşuldu.

?

9- Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen ve maliyenin şirketleri hakkında inceleme başlatması istenilen Dilan Polat sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmayı durdurdu.

10- TikTok videosunda makyaj yapan genç kız o anları kaydederken, o sırada beklenmedik bir misafir, videonun kahramanı oldu.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir