Tayyibe Merve Çakar Kimdir? Tayyibe Merve Çakar Zafer Partisi Milletvekili Adayı mı Oldu?

Tayyibe Merve Çakar kimdir? sorusu gündemin öne çıkan sorularından bir tanesi oldu. Siyaset gündeminde adı geçen Çakar’ın kim olduğu merak konusu oldu. Sosyal medyanın dikkat çeken isimleri arasına giren Tayyibe Merve Çakar hakkında yapılan araştırmalar hız kazandı. Peki Tayyibe Merve Çakar kimdir? Tayyibe Merve Çakar Zafer Partisi milletvekili aday adayı mı oldu?

Detaylar içeriğimizde…

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi tüm Türkiye’nin gündeminde yer alıyor.

Seçimlere oldukça kısa bir süre kala siyaset gündemindeki hareketlilik devam ediyor. Siyaset dünyasında öne çıkan isimlerden biri de Zafer Partili Tayyibe Merve Çakar oldu.

Tayyibe Merve Çakar Kimdir?

Hem sosyal medyanın hem de siyaset gündeminin dikkat çeken isimlerinden biri Tayyibe Merve Çakar oldu. Çakar, Zafer Partisi Yalova Merkez İlçe Başkanı olarak görev yapıyordu.

Tayyibe Merve Çakar, Zafer Partisi Yalova Milletvekili Aday Adayı oldu.

Tayyibe Merve Çakar Zafer Partisi Milletvekili Adayı mı Oldu?

Milletvekili aday adayı Çakar, ‘Kuruluşundan beri ailenin bir parçası olduğum, 8 aydır Yalova Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğüm Zafer Partisi’nden bugün milletvekili aday adaylığına müracatımı yapmış bulunmaktayım.

Bu süreçte benden desteklerini bir an olsun esirgemeyen, aileme, dostlarıma, çok kıymetli Yalovalılara ve partililerimize çok teşekkür ederim. Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliği idealiyle, Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın izinde Gazi Meclisimizin bir neferi olmak için canla başla çalışacağım. Çıkmış olduğum bu kutlu yolda dualarınıza ve desteğinize talibim. Zafer yakın, meşaleleri yakın’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir