Trexup Akademi’den istihdam garantili eğitim programı

E-İhracat alanında kendini geliştirmek isteyen, bu sektörde kariyer hedefi bulunan ve alanında uzman isimlerle bir araya gelmek isteyen kişiler için düzenlenecek olan E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı başvuruları 31 Ekim’e kadar devam edecek.

E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı, Türkiye’nin ihracatını artırmak, ülke ekonomisini büyütmek ve Türk markalarının uluslararası düzeyde tanınmasını sağlamak için çalışmalar yapan e-ihracat şirketi Trexup’ın çatısı altında bulunan Trexup Akademi tarafından düzenlenecek. Eğitimlerin online olarak verileceği programa Türkiye’nin dört bir yanından başvuru yapılabilecek.

ADAYLARA KAPSAMLI EĞİTİM VE İSTİHDAM GARANTİSİ

Türkiye’nin ihracat potansiyelini artırmayı hedefleyen bir adım olarak tasarlanan E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayan en az 5 katılımcıya istihdam garantisi sunulacak. Bu sayı daha fazla başarılı aday olması durumunda 20 kişiye kadar çıkarılacak. Bunun dışında kalan diğer tüm adayların CV’leri destekleyen ve talep eden kurumlarla izinleri doğrultusunda paylaşılacak.

ONLİNE EĞİTİMLER VERİLECEK

E-İhracatın her yönünü kapsayan bir içeriğe sahip olan programda; E-İhracat, Amazon, Etsy, Dijital Pazarlama, Global’de Marka İletişimi gibi konularda uzman eğitmenler, girişimciler ve profesyoneller tarafından online eğitimler verilecek.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 EKİM 2023

Herhangi bir yabancı dil bilme zorunluluğunun olmadığı E-İhracat Uygulamalı Eğitim Programı’na 17-35 yaş aralığındaki; lise öğrencileri, lise mezunları, üniversite öğrencileri, üniversite mezunları ve sektörde kariyerini geliştirmek isteyen herkes https://trexupakademi.com/kayit.php adresinden başvurabilecek. Programın son başvuru tarihi ise 31 Ekim 2023.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir